Nadciąga paradokumentalny horror V/H/S/85

Nadciąga paradokumentalny horror V/H/S/85

22 września 2023 Wyłącz przez Skaras

6go października 2023 roku swoją premierę na teksańskim Fantastic Fest będzie miała szósta już odsłona popularnej serii “V/H/S” o tytule “V/H/S/85”.

“V/H/S” to seria horrorów paradokumentalnych. W każdej części znajdziemy 4-5 krótkich epizodów, a każdy z nich wyreżyserował inny twórca związany z kinem grozy.

Zwiastun VHS85:

Szósta odsłona serii rozgrywa się w całości w 1985 roku. Całość tej antologii ma spajać telewizyjny dokument, w którym prezentowane będą pozostałe historie. Opowiadają one o naukowcach obserwujących niezwykłego chłopca mającego obsesję na punkcie telewizora, dzieci wyruszające nad jeziora, aby uprawiać sporty wodne, ekipę telewizyjną walczącą o przetrwanie podczas klęski żywiołowej, początki VR, które budzą coś przerażającego, oraz śmiertelny sen uchwycony na taśmie VHS.

Poszczególne segmenty wyreżyserowali: David Bruckner znany z “Domu Nocnego“, Scott Derrickson, reżyser “Czarnego telefonu“, Gigi Saul Guerrero znana z antologii “Satanic Hispanics”, reżyserka horroru “Lucky” Natasha Kermani, oraz Mike P. Nelson odpowiedzialny za “Droga bez powrotu. Geneza”.

Do tej pory w serii ukazały się filmy: “V/H/S“, “V/H/S/2“, “V/H/S: Viral“, “V/H/S/94“, “V/H/S/99” i spinoff serii “SiREN”.

źródło: https://bloody-disgusting.com/movie/3780255/v-h-s-85-trailer-rips-five-brand-new-terror-tapes-out-of-the-vcr/

Opublikowano: 22 września 2023

Zobacz również