Serial Resident Evil i krwawy Kubuć Puchatek – horrorowe newsy #23

Serial Resident Evil i krwawy Kubuć Puchatek – horrorowe newsy #23

10 czerwca 2022 Wyłącz przez Skaras

Witam w nowej porcji horrorowych newsów, a w środku m.in. krwawy Kubuś Puchatek, zwiastun serialowego “Resident Evil”, czy thriller o prawdziwym seryjnym zabójcy.

Zwiastun nowego Predatora

W sieci pojawił się zwiastun nowej części “Predatora” o tytule “Prey”.

Za kamerą nowej produkcji stanął Dan Trachtenberg, który ma na koncie film “Cloverfield Lane 10“.

Prey w USA będzie mieć premierę na platformie Hulu, a w innych krajach w ramach usługi Disney+ Star. Film opowie o Naru, wojowniczce z plemienia Komanczów żyjącej w czasach przed kolonizacją Północnej Ameryki, która będzie walczyć z kosmicznym łowcą, aby bronić mieszkańców wioski i udowodnić swoją wartość.

W główną bohaterkę wciela się rdzenna Amerykanka Amber Midthunder znana z “Legionu”, czy “Roswell”.

Akcja filmu będzie toczyć się dokładnie w 1719 roku, na terenie Wielkich Równin. Przy realizacji Prey Trachtenberg inspirował się ostatnią dotychczas odsłoną serii gier God of War, opowiadającej losy Kratosa, wojownika ze Sparty pragnącego pomścić śmierć swojej rodziny.

Premiera filmu 5go sierpnia 2022 roku.

Zwiastun thrillera Holy Spider

22 maja premierę na Festiwalu w Cannes zanotuje nowy film w reżyserii Aliego Abbasiego – “Holy Spider”. Thriller kryminalny opowie o dziennikarce polującej na seryjnego mordercę. Akcja toczy się w nietypowym, jak na taką tematykę, miejscu: w Iranie. Projekt nominowano do Złotej Palmy. W sieci ukazał się oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu.

Film oparty jest na autentycznej historii i opowiada o niejakiej Rahimi – dziennikarce z Teheranu, która wyrusza do Meszhedu na północny wschód Iranu. Ma tu przygotować materiał o brutalnym seryjnym zabójcy, który wierzy, że mordując grzeszników, oddaje chwałę Bogu. Jego ofiarami padają głównie pracownice seksualne. Rahimi znakomicie wywiązuje się ze swojego zlecenia i nieomal odkrywa tożsamość “Pająka”. Kiedy jest temu bliska, z niepokojem odkrywa, że psychopacie przyklaskuje całkiem duża grupa ludzi.

Data publicznej premiery nie jest jeszcze znana.

Zmarł Vangelis

W wieku 79 lat zmarł słynny kompozytor Vangelis w jednym z paryskich szpitali. Przyczyną śmierci była niewydolność serca, która mogła mieć związek z niedawną hospitalizacją artysty po zarażeniu koronawirusem.

Muzykę Vangelisa mogliśmy podziwiać w takich filmach jak “Blade Runner”, “Rydwany ognia”, “Aleksander”, czy horrorze “Nosferatu w Wenecji”.

Zwiastun animal attack Beast

W sieci pojawił się zwiastun nowego horroru z gatunku animal attack “Beast”. Film wyreżyserował Baltasar Kormákur dla Universal Pictures.

Fabuła filmu prezentuje się następująco: Idris Elba gra doktora Nate’a Danielsa, niedawno owdowiałego męża, który wraca do RPA, gdzie po raz pierwszy spotkał swoją żonę. Podczas od dawna planowanej podróży z córkami do rezerwatu zarządzanego przez Martina Battlesa, biologa i starego przyjaciela rodziny rodzina będzie musiała walczyć o życie. To, co zaczyna się jako oczyszczająca podróż, przeradza się w przerażającą walkę o przetrwanie. Lew, uciekłszy kłusownikom, teraz postrzega wszystkich ludzi jako zagrożenie i zaczyna ich prześladować.

Data premiery 19go października 2022 roku.

Horror o Kubusiu Puchatku

Historia Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu doczeka się… horrorowej adaptacji. Reżyser Rhys Frake-Waterfield przygotowuje krwawą wersję znanej serii książek Alana Alexandra Milne’a. Tytuł to “Winnie the Pooh: Blood and Honey”.

Film znajduje się na etapie postprodukcji i powinien ukazać się jeszcze w tym roku.

1 stycznia świat stworzony przez Milne’a na potrzeby serii o Puchatku trafił do domeny publicznej. W praktyce oznacza to, że każdy młody filmowiec może nakręcić swoją własną fabułę o tej postaci bez ponoszenia odpowiedzialności karnej i bez naruszania praw autorskich.

Szczegóły fabularne nie zostały ujawnione, ale pierwsze zdjęcia z filmu, jakie trafiły do sieci, sugerują, że Puchatek przedstawiony zostanie jako brutalny, psychopatyczny morderca.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zwiastun serialu Resident Evil

Netflix zaprezentował pełny zwiastun aktorskiego serialu “Resident Evil: Remedium”.

Historia rozegra się w dwóch linach czasowych. W pierwszej z nich poznamy historię sióstr Jade i Billie Wesker, które zostają przeniesione do Nowego Raccoon City, tętniącego życiem miasta stojącego u progu swojej świetności. Z czasem okazuje się, że miasto jest czymś więcej, niż się wydaje, a ich ojciec może skrywać mroczne tajemnice, które doprowadzą do zagłady ludzkości. Druga oś czasu zabierze nas 14 lat później, w czasie trwającej apokalipsy, kiedy na Ziemi pozostało mniej niż piętnaście milionów ludzi i ponad sześć miliardów żądnych krwi potworów, czyli zmutowanych zarażonych wirusem T. Jade walczy o przetrwanie w Nowym Świecie i zmaga się ze swoją przeszłością dotyczącą jej siostry i ojca.

Rolę Alberta Weskera objął Lance Reddick znany z serialu “Prawo ulicy” i serii “John Wick”, a jego córkę Jade Ella Balinska znana z filmu “Aniołki Charliergo”.

Premiera serialu 14go lipca 2022 roku. Link do zwiastuna znajdziecie w opisie filmiku.

źródła:
bloody-disgusting.com
primemovies.pl

Opublikowano: 10 czerwca 2022

Zobacz również