Powstaje nowy horror twórcy Hostelu

Powstaje nowy horror twórcy Hostelu

21 września 2023 Wyłącz przez Skaras

Młodsi czytelnicy mogą nie pamiętać, że 15 lat temu powstał taki twór jak Grindhouse wyreżyserowany przez dwóch znanych twórców pulpowego kina. Robert Rozriguez wyreżyserował “Planet Terror”, a Quentin Tarantino “Death Proof”. Do tych dwóch produkcji czterech innych twórców nakręciło zwiastuny nieistniejących filmów wpisujących sie w klimat kin grindhouse. Do tej pory w pełnoprawny film został przekuty zwiastun “Maczety”. Teraz Eli Roth postanowił zrealizować pełny metraż do swojego trailera o tytule “Thanksgiving”. Będzie to slasher inspirowany obskurnymi, 70sowymi horrorami.

Fabuła filmu prezentuje się następująco: Po zamieszkach w Czarny Piątek, które zakończyły się tragedią, tajemniczy zabójca inspirujący się Świętem Dziękczynienia terroryzuje Plymouth w stanie Massachusetts – kolebkę niesławnego święta.

W filmie zobaczymy m.in. Patricka Dempseya, Addison Rae, Jalena Thomasa Brooks, Milo Manheim, Nella Verlaque, Ginę Gershon, Tima Dillona i Ricka Hoffmana.

Premiera 17go listopada tego roku.

Zwiastun filmu:

źródło: https://bloody-disgusting.com/movie/3778160/eli-roths-thanksgiving-teaser-trailer-thats-definitely-not-cranberry-sauce/

Opublikowano: 21 września 2023

Zobacz również