Nadciąga “Sting” – horror o wielkim pająku

Nadciąga “Sting” – horror o wielkim pająku

20 lutego 2024 Wyłącz przez Łukasz Karaś

W sieci ukazał się zwiastun horroru od scenarzysty i reżysera Kiah Roache-Turnera “Sting”, który wywoła w każdym arachnofobię.

W “Sting” „Pewnej zimnej, burzliwej nocy w Nowym Jorku tajemniczy obiekt spada z nieba i rozbija okno zniszczonego apartamentowca. Jest nim kokon, z którego wypełza dziwny, mały pająk. Stworzenie zostaje odkryte przez Charlotte, zbuntowaną 12-latkę mającą obsesję na punkcie komiksów. Wraz ze wzrostem pająka rośnie także jego apetyt na krew. Zaczynają ginąć zwierzęta sąsiadów, a potem sami sąsiedzi. Wkrótce rodzina Charlotte i ekscentryczni mieszkańcy budynku zdają sobie sprawę, że są w pułapce, ścigani przez żarłocznego, ogromnego pajęczaka, który lubi ludzkie mięso… a Charlotte jest jedyną osobą, która wie, jak to powstrzymać.

Zwiastun filmu obejrzycie poniżej:

Pięciokrotnego zdobywcy Oscara Weta Workshops znany z “Blade Runner 2049”, “King Kong”, czy “Władca Pierścieni” wykonał efekty specjalne do filmu.

W rolach głównych Ryan Corr (House of the Dragon, The Water Diviner), Alyla Browne (Three Thousand Years of Longing, Furiosa: A Mad Max Saga), Penelope Mitchell (Hellboy), Robyn Nevin (Relic, Wolf Like Me) , Noni Hazlehurst (The End) i Jermaine Fowler (The Blackening).

Premiera 12 kwietnia 2024 roku.

źródło: bloody-disgusting.om

Opublikowano: 20 lutego 2024

Zobacz również