Nadciąga mordercza Mała Syrenka

Nadciąga mordercza Mała Syrenka

25 kwietnia 2024 Wyłącz przez Skaras

Mieliśmy zabójczego Kubusia Puchatka, wkrótce zobaczymy morderczego jelonka Bambi, oraz Myszkę Miki. To grono niedługo zasili także Mała Syrenka, której zwiastun właśnie się pojawił.

Oryginalna opowieść o Małej Syrence pióra Hansa Christiana Andersena, pierwotnie opublikowana w 1837 r. przeszła niedawno do domeny publicznej, a MSR Media International prezentuje w tym roku własną wersję horroru.

Dystrybucją „Małej Syrenki” zajmuje się Grindstone Entertainment Group, a w tym tygodniu film otrzymał oficjalną kategorię „R” za wulgarny język, przemoc i odrobinę nagości.

W filmie “Little Marmaid” Dr Archeolog Eric Prince dokonuje dramatycznego odkrycia na małej karaibskiej wyspie – dowodu na istnienie starożytnego, zaawansowanego społeczeństwa prehistorycznego. Na wykopaliskach spotyka tajemniczą i piękną Aurorę Bey, w której się zakochuje. Jej przybycie zbiega się z kilkoma obserwacjami syren i dziwnymi zniknięciami. Kiedy przyjaciel i mentor Erica, dr Ashley, przybywa na wyspę, Ashley odkrywa prawdziwą tożsamość Aurory i niebezpieczeństwa związanego ze złem ukrytym w wykopaliskach Erica. Czy Eric posłucha rady przyjaciela, czy też zostanie zaślepiony miłością i mocą syreny, pozwalając światu wpaść w ręce sił zła?

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana. Zwiastun obejrzycie na oficjalnej stronie filmu: https://www.msrmediainternational.com/thelittlemermaid

Opublikowano: 25 kwietnia 2024

Zobacz również