Nadciąga komedia gore Destroy All Neighbors

Nadciąga komedia gore Destroy All Neighbors

19 grudnia 2023 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Shudder zamierza rozpocząć nowy rok rockową komedią “Destroy All Neighbors” z Alexem Winterem i Jonahem Rayem Rodriguesem w rolach głównych. W sieci zadebiutował zwiastun obiecujący szaloną i krwawą rozgrywkę.

Zobacz zwiastun filmu:

W filmie William Brown (Jonah Ray Rodrigues), neurotyczny, pochłonięty sobą muzyk, zdeterminowany, aby dokończyć swoje prog-rockowe opus magnum, staje przed twórczą przeszkodą w postaci hałaśliwego i groteskowego sąsiada o imieniu Vlad (Alex Winter). W końcu zdobywając się na odwagę i żądając, aby Vlad się uspokoił, William niechcący odcina mu głowę. Ale podczas próby zatuszowania jednego morderstwa przypadkowe rządy terroru Williama powodują, że liczba ofiar rośnie stając się nieumarłymi trupami, które rzucają kłody pod nogi na drodze Williama do progresywnej Valhalli.

Horror opisywany jest jako „pokręcona komedia o szalonej podróży do samopoznania, pełnej topornych, praktycznych efektów specjalnych, znanej obsady i dużej ilości krwi”.

Podczas gdy większość fanów filmów pamięta Wintera z jego doskonałej roli w trylogii “Bill i Ted”, fani horrorów docenili jego rolę w “The Lost Boys” i jako reżysera kultowego klasyka “Freaked”. Rodrigues szybko stał się także fanem horrorów, ostatnio pojawił się w filmach “Odpowiednie ciało“, “Satanic Hispanics” i zeszłorocznym “Christmas Bloody Christmas”.

Premiera 12 stycznia 2024.

Opublikowano: 19 grudnia 2023

Zobacz również