Horrorowe newsy #15

Horrorowe newsy #15

13 października 2021 Wyłącz przez Skaras

Newsy obejrzysz także na Youtube

Zwiastun W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

W sieci pojawił się zwiastun “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” to kontynuacja pierwszego polskiego slashera, w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego, na podstawie scenariusza stworzonego przez niego i Mirellę Zaradkiewicz. Głównym bohaterem filmu jest Adaś, młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

W rolach głównych wystąpili: Mateusz Więcławek (Adaś), Julia Wieniawa (Zosia), Zofia Wichłacz (Wanessa), Andrzej Grabowski (Sierżant Waldek), Lech Dyblik (Janusz), Sebastian Stankiewicz (Mariusz), Wojciech Mecwaldowski (Oliwier), Izabela Dąbrowska (Janeczka), Robert Wabich (Sławek).

Film pojawi się na platformie Netflix 27 października 2021 roku.

Zwiastun 4 sezonu Stranger Things

Netflix udostępni,l krótki zwiastun czwartego sezonu popularnej serii “Stranger Things”. W trailerze możemy zobaczyć znane twarze, a także informacje, że sezon będzie miał premierę dopiero w 2022 roku.

Prace zauważalnie się przeciągają, w czym, przynajmniej wedle oficjalnych głosów, spory udział ma pandemia. Shawn Levy, jeden z producentów wykonawczych “Stranger Things” podkreśla jednak, że 4. sezon ma być tym najambitniejszym i największym (a już wcześniej mówiono, że również najstraszniejszym).

 

Zwiastun Paranormal Activity: Next of Kin

Paramount Pictures udostępnił pełny zwiastun siódmej odłosny serii “Paranormal Activity: Next of Kin”.

Nowe „Paranormal Activity” ma być zmianą konwencji dla popularnej serii. O ile poprzednie części potyczyły się w nawiedzonych domach, tak zwiastun nowej części przenosi nas do małej osady, w której do czynienia będziemy mieli z tajemniczą sektą przypominającą rodzinę Amiszów.

Fabuła filmu prezentuje się następująco: główna bohaterka udaje się do odległej społeczności Amiszów, aby poznać prawdę o swojej dawno zaginionej matce i jej rodzinie, całą wycieczkę nagrywając razem ze swoim partnerem. Bohaterka odkryje coś mrocznego i przerażającego.

Razem z premierą sequela ukaże się także film dokumentalny o tworzeniu Paranormal Activity.

Obydwa filmy pojawią się w 29go października 2021 roku.

Zwiastun Resident Evil Welcome to Raccoon City

W sieci pojawił się zwiastun rebootu serii “Resident Evil” o podtytule “Welcome to Raccoon City”.

Za stołkiem reżysera zasiadł Johannes Roberts znany z filmów „47 Meters Down” i „The Strangers: Prey at Night”. Film posiadać ma ograniczenie wiekowe R co oznacz, że osoby poniżej 17 roku życia muszą w kinie być z osobą dorosłą.

Ze zwiastuna wynika, że nowe Resident Evil będzie survival horrorem o wiele bardziej przypominającym growy pierwowzór niż filmy z Milą Jovovich. W zawiastunie widzimy potwory, których filmowa seria jeszcze nie eksploatowała. Na pierwszy rzut oka możemy dostrzec także lokacje z pierwszych odsłon serii gier.

Premiera filmu 24go listopada 2021 roku.

Obsada nowej części Hellraisera

Poznaliśmy obsadę nowej odsłony cyklu “Hellraiser”. Fanów serii najbardziej zainteresuje fakt, że w Pinheada wcieliła się tym razem transeksualna aktorka Jamie Clayton znana z serialu “Sense8”, czy “Słowo na L: Generacja Q”.

W obsadzie rebootu znaleźli się także: Odessa A’zion, Brandon Flynn, Goran Visnjic, Drew Starkey, Adam Faison, Aoife Hinds, Selina Lo oraz Hiam Abbass. Film wyreżyserował David Bruckner według scenariusza Bena Collinsa oraz Luke’a Piotrowskiego. Pomysłodawcą fabuły oraz jednym z producentów jest David Goyer. Stanowisko producenta piastuje także twórca literackiego pierwowzoru “Wysłannika piekieł”, Clive Barker.

Bruckner powiedział w wywiadzie: “Udział Clive’a to wielki zaszczyt. Wspierał nas i prowadził przez niesamowite uniwersum, które stworzył dawno temu. Wraz z nieustraszoną i w pełni zaangażowaną obsadą, w tym z niesamowitą Jamie Clayton, która wciela się w rolę Piekielnego Kapłana, chcemy stworzyć wyjątkowy nowy rozdział w dziedzictwie “Hellraisera” – dodaje Bruckner.

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Krwawy zwiastun nowego Krzyku

W sieci pojawił się zwiastun piątej odsłony serii “Krzyk”. Z opisu fabuły wynika, że tym razem Ghostface zabija ludzi związanych z postaciami z poprzednich odsłon serii.

Wiadomo, że piątka będzie w pełni kanoniczna w postaciami Sidney Prescott, w którą wcieliła się Neve Campbell, czy Dewey Riley i Gale Weathers, których zagrali David Arquette i Courteney Cox.

Premiera filmu 14go stycznia 2022 roku.

Nowy Spinoff serii Walking Dead

Studio AMC oficjalnie dało zielone światło kolejnej serii osadzonej w uniwersum “The Walking Dead”, która otrzyma tytuł “Tales of the Walking Dead”.

Seria ma ukazywać nowe spojrzenie na historię świata znaną z “The Walking Dead”. Jest to trzeci spinoff popularnej serii po “Fear the Walking Dead” i “The Walking Dead: World Beyond”.

Premiera serialu odbędzie się latem 2022 roku.

Opublikowano: 13 października 2021

Zobacz również