Horrorowe newsy #12

Horrorowe newsy #12

19 sierpnia 2021 Wyłącz przez Skaras

Newsy obejrzysz także na Youtube:

Krwawe niebo na topie

Netflix opublikował informację, iż niemiecki horror “Blood Red Sky”, który premierę miał kilka tygodni temu doczekał się ponad 50 milionów obejrzeń z czego 90% widzów obejrzała film w całości. To wręcz oszałamiająca liczba jak dla zupełnie nowego filmu.

“Krwawe Niebo” opowiada historię Nadji, która wybiera się w podróż samolotem pasażerskim. Podczas lotu kontrole nad samolotem przejmują terroryści. Nadja jest jednak wampirem i postanawia pokonać zamachowców.

Recenzja filmu:

Powstaje nowy polski horror

Polski youtuber Daniel Rusin o pseudonimie Reżyser Życia znany głównie z moralizatorskich filmów krótkometrażowych kręci polski horror “Licho nie śpi” inspirowany “Midsommar” Ariego Astera.

O fabule filmu jeszcze niewiele wiadomo, ale ma mocno nawiązywać do demonologii słowiańskiej. Jak powiedział twórca: “Długo i z szacunkiem przygotowywałem się do tego filmu, pytałem czytałem, byłem na ceremonii nocy kupały. Niebawem mroczna i piękna historia”.

W “Licho nie śpi” zobaczymy m.in. Oliwię Bieniuk, czyli córkę Ani Przybylskiej, Wiktorię Gąsiewską i Piotra Frączewskiego.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zwiastun filmu:

Nadchodzi ultrakrwawe “The Sadness”

“The Sadness” to tajwański horror, którego ultrakrwawy zwiastun kilka dni temu udostępniono w sieci.

W “The Sadness” młoda para znajduje się w samym sercu niewytłumaczalnej fali chaosu i przemocy, gdy przypadkowi obywatele zaczynają kierować się swoimi najciemniejszymi impulsami.

Wygląda na to, że otrzymamy poważny i mroczny film skąpany wręcz w hektolitrach krwi, odciętych kończynach i wyprutych flakach.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zwiastun filmu:

Powstaje remake Toksycznego mściciela

Macon Blair, aktor znany z filmów “Green Room” i “Blue Ruin” reżyseruje remake “Toksycznego mściciela” Tromy dla studia Legendary Entertainment.

W oryginale z 1984 roku opowiada o fajtłapie, który wpada do beczki z toksycznymi odpadami zamieniając się w zmutowanego herosa.

Film cechowała spora ilość niewybrednego humoru i niskobudżetowego gore.

W filmie wystąpią Elijah Wood, Julia Davis, Taylour Paige, Kevin Bacon, Peter Dinklage i Jacob Tremblay.

Producentami nowego “Toksycznego mściciela” zostali założyciele Tromy Michael herz i Lloyd Kaufman.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Powstaje krwawa kreskówka The Spine of Night

Platforma Shudder zapowiada premierę krwawego animowanego horroru “The Spine of Night” na halloween 2021.

Kreskówka ma być ambitną, przemyślaną antologią fantasy, skąpana w martwych ciałach i wypływających wnętrznościach.

Ze scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Philip Gelatt znany z horroru “Europa Report” i Morgan Galen King, a wystąpią w nim m.in. Richard E. Grant, Lucy Lawless, Patton Oswalt, Betty Gabriel i Joe Manganiello.

Fabuła prezentuje się następująco: Ta epopeja zaczyna się wiele lat temu, gdy ambitny młody człowiek kradnie zakazaną wiedzę świętej roślinie i ulegając jej mrocznym pokusom, spuszcza na ludzkość wieki cierpienia. W miarę jak jego siła z biegiem lat rośnie, wielu postanawia się mu sprzeciwić. Wśród nich jest odważny złodziej grobowców, skrzyżowani przez gwiazdy kochankowie, maniakalny nekromanta, skrzydlaci zabójcy i nieśmiertelny strażnik.

Premiera filmu odbędzie się 29go października 2021 roku.

Zwiastun filmu:

Opublikowano: 19 sierpnia 2021

Zobacz również