Elijah Wood w remaku Toksycznego mściciela

Elijah Wood w remaku Toksycznego mściciela

21 września 2023 Wyłącz przez Skaras

Reżyser Macon Blair powiedział, że tworzenie nowej wersji niskobudżetowego kultowego klasyka z udziałem takich gwiazd jak Wood, Peter Dinklage i Kevin Bacon było „bardzo surrealistycznym” doświadczeniem.

“Toxic Avenger” to nowa odsłona niskobudżetowego, kultowego klasyka z 1984 roku, opowiadającego o woźnym, który po wpadnięciu do beczki z toksycznymi odpadami staje się zdeformowanym, muskularnym superbohaterem. Jednak to, co najbardziej godne uwagi w pierwszych zdjęciach z filmu, którego data premiery nie została jeszcze ogłoszona, to sposób, w jaki scenarzysta i reżyser Macon Blairopracował wygląd Elijaha Wooda.

Gwiazda “Władcy Pierścieni” gra złoczyńcę o imieniu Fritz Garbinger z poczerniałymi zębami, podkrążonymi oczami i długimi kosmykami włosów wyrastającymi z jego niemal łysej głowy. Co powiedzieliby w Shire? Blair wyjaśnia, że występ Wooda to „coś w rodzaju Riff Raffa z “The Rocky Horror Picture Show” i Danny DeVito jako Pingwina zmieszanych razem”.

„Wygląd powstał w wyniku rozmów, które odbyłem z naszymi projektantami i samym Elijahem” – kontynuuje. „Chciałem, żeby to wyglądało jak występ Petera Sellersa, podczas którego Elijahe staje się po prostu niewidzialny. Chodzi o to, że zapominasz, że to Elijah, którego znasz z Władcy Pierścieni czy czegokolwiek innego”.

Seria “Toxic Avenger” może pochwalić się czterema filmami, animowanym programem telewizyjnym, serią komiksów Marvela, grą wideo, a nawet musicalem scenicznym. Seria nigdy nie mogła pochwalić się udziałem gwiazd Hollywood, ale teraz to się zmieniło dzięki remakowi Blaira, w którym w obsadzie znaleźli się także Peter Dinklage i Kevin Bacon. W filmie wyprodukowanym przez Legendary Entertainment (osoby odpowiedzialne za nowe filmy “Dune” i kinowy “MonsterVerse”). Dinklage wciela się w woźnego imieniem Winston Gooze – pracownik niskiego szczebla w fabryce chemicznej.

źródło: https://ew.com/movies/the-toxic-avenger-photos-elijah-wood-peter-dinklage-kevin-bacon

Opublikowano: 21 września 2023

Zobacz również