Zapowiedź “The Strangers: Chapter 1”

Zapowiedź “The Strangers: Chapter 1”

13 października 2023 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Świeżo po panelu New York Comic Con, otrzymaliśmy klip z filmu “The Strangers: Chapter 1” – pierwszego filmu z trylogii kręconej przez Lionsgate.

Mówi się, że “The Strangers: Chapter 1” jest czymś w rodzaju remaku oryginalnego filmu z 2008 roku, podczas gdy jego sequele – Rozdział 2 i Rozdział 3 – wytyczą dla niego nową ścieżkę.

W filmie występują Madelaine Petsch („Riverdale”), Froy Gutierrez („Hocus Pocus 2”), Rachel Shenton („The Silent Child”), Ema Horvath („Pierścienie władzy”) i Gabe Basso („Hillbilly Elegy”).

Oparty na oryginalnej serii kultowych horrorów z 2008 roku, projekt przedstawia Petsch, która wraz ze swoim wieloletnim chłopakiem (Gutierrezem) przemierza kraj, aby rozpocząć nowe życie na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Kiedy w Venus w stanie Oregon psuje się im samochód, zmuszeni są spędzić noc w odosobnionym Airbnb, gdzie od zmierzchu do świtu terroryzuje ich trzech zamaskowanych nieznajomych.

Renny Harlin („Cliffhanger”, „Deep Blue Sea”, „Szklana pułapka 2”) reżyseruje film na podstawie scenariusza Alana R. Cohena i Alana Freedlanda („The Freak Brothers”, „Due Date”).

Akcja serii „Nieznajomi” rozpoczęła się w 2008 r. oryginalnym horrorem Bryana Bertino o inwazji na dom – przerażającym filmem, w którym przedstawiono trzech zamaskowanych zabójców, którzy powrócili 10 lat później w filmie „Nieznajomi: Prey at Night” z 2018 r. Pierwszy film miał miejsce w odległym domu w lesie, podczas gdy sequel przeniósł morderczego “Człowieka w masce”, “Dollface” i “Pinup Girl” do przyczepy kempingowej.

Poniżej klip z filmu:

źródło: bloody-disgusting.com

Opublikowano: 13 października 2023

Zobacz również