Thriller z Billem Skarsgardem i kultowy serial – horrorowe newsy #24

Thriller z Billem Skarsgardem i kultowy serial – horrorowe newsy #24

11 lipca 2022 Wyłącz przez Skaras

Witam w nowej porcji horrorowych newsów. Dziś w menu thriller z Billem Skarsgardem, oraz nowy sezon kultowego serialu.

Zwiastun horroru Smile

W sieci ukazał się zwiastun horroru “Smile” wyprodukowany przez Paramount.

Fabuła prezentuje się następująco: Doktor psychiatrii Rose Cotter jest świadkiem dziwacznego i traumatyzującego wypadku z udziałem swojego pacjenta. Po tym zdarzeniu kobieta zaczyna doświadczać przerażających sytuacji, których nie potrafi w żaden sposób wyjaśnić. Na domiar złego wizje prześladują tylko Rose. Górę nad jej życiem bierze poczucie paraliżującego strachu. Aby uciec z tej straszliwej, nowej rzeczywistości, Rose musi skonfrontować się ze swoją trudną przeszłością.

Postać Rose zagrała Sosie Bacon – córka Kyry Sedgwick i Kevina Bacona, znana m.in. z serialu Amazon Prime Video “Tak to widzimy”. Obsadę “Smile” zasilają również: Kyle Gallner (“Krzyk”), Kal Penn (“O dwóch takich, co poszli w miasto”), czy Caitlin Stasey (“All Cheerleaders Die”).

Premiera filmu 30 września 2022 roku.

Zmarł Massimo Morante

Massimo Morante, współzałożyciel kultowej grupy Goblin zmarł w wieku 70 lat.

Grupa Goblin to zespół muzyczny założony przez Claudio Simonettiego, Fabio Pignatelliego, Waltera Martino i Massimo Morante. Zespół gra syntezatorowy rock progresywny i nagrał ścieżki dźwiękowe do wielu kultowych horrorów. Szczególnie związany był z reżyserem Dario Argento.

Goblin skomponował muzykę do takich filmów jak “Głęboka czerwień”, “Suspiria”, “Świt żywych trupów”, czy “Beyond the Darkness”.

Zmarł James Caan

James Caan, legenda amerykańskiego kina, zmarł w wieku 82 lat.

Cann znany zagrał w ponad 130 filmach, m.in. “Ojcu chrzestnym”, “Misery”, “Rollerball”, czy “Złodzieju”.

Zwiastun 4 sezonu Co robimy w ukryciu

Niedawno w sieci pojawił się natomiast zwiastun 4. sezonu “Co robimy w ukryciu”.

Fabuła sezonu prezentuje się następująco: Nadia otwiera własny klub nocny, a reszta ekipy musi nauczyć się opiekować młodym (misternie zrobionym za pomocą efektów specjalnych) Colinem Robinsonem, który pod koniec 3. sezonu wraca do życia jako berbeć. Tu sprawdza się zwłaszcza Laszlo, który zamierza zrobić z niego “najciekawszego mężczyznę w historii”. Niestety, szybko okazuje się, że młody Robinson jest mocno zainteresowany musicalami i teatrem, co łamie serce Laszlo. Trzeba się jednak spodziewać, że dorosły wampir nie przestanie próbować. Nandor ma natomiast cały czas problemy sercowe, czemu nie pomoże nawet lampa dżina.

Serial na podstawie filmu Taiki Waititiego i Jemaine’a Clementa o tym samym tytule zyskał w ostatnich latach sporą popularność. Na tyle dużą, że szefostwo stacji FX, która produkuje ten projekt, już teraz zapowiedziała przedłużenie produkcji na co najmniej dwa kolejne sezony.

Premiera serialu w okolicach 12 lipca 2022 roku.

Darmowe pokazy horrorów

W Warszawie pod Pałacem Kultury odbędą się plenerowe, darmowe pokazy kultowych horrorów z cyklu Kultowe Klasyki.

19go lipca zobaczymy horror “Phenomena” Dario Argento. Prelekcję do filmu wygłosi moja skromna osoba.

Tydzień później w tym samym miejscu obejrzymy kultowe giallo “Głęboką czerwień”.

Szczegóły pokazów:

https://www.facebook.com/events/755130595497640/
https://www.facebook.com/events/521495446390012/

Zwiastun thrillera Barbarian

W sieci pojawił się zwiastun thrillera “Barbarian” z Bille Skarsgårdem w jednej z ról.

W “Barbarian” młoda kobieta (Georgina Campbell) podróżująca do Detroit na rozmowę o pracę rezerwuje sobie dom do wynajęcia. Ale kiedy przyjeżdża późno w nocy, odkrywa, że dom jest podwójnie zarezerwowany, a obcy mężczyzna (Bill Skarsgård) już tam przebywa. Wbrew obawom postanawia spędzić wieczór w domu, ale wkrótce odkrywa, że powinna się obawiać czegoś gorszego niż zwykłego współlokatora.

Premiera filmu 31go sierpnia 2022 roku.

źródła:
primemovies.pl bloody-disgusting.com film.org.pl antyradio.pl

 

Opublikowano: 11 lipca 2022

Zobacz również