The Collection (2012)

The Collection (2012)

12 grudnia 2019 Wyłącz przez Skaras
Ocena: 1/10
Tagi: horrorowe porażki, horrory gore, slashery

Reżyseria: Marcus Dunstan
Kraj: USA

Morderca porywa dziewczynę. Na odsiecz do domostwa mordercy wbija oddział, by jeden po drugim ginąć w zastawionych pułapkach.

Kolejny bezsensowny film bez scenariusza nastawiony tylko na pokazanie scen gore, w dodatku nieefekciarskich jak np. z równie pozbawione scenariusza, ale zawierającej jakiś pierwiastek rozrywkowy seria “Oszukać Przeznaczenie”. Najlepsze jest to, że Kolekcjoner 3D to… sequel. Sequel filmu, który nie doczekał się u nas żadnej dystrybucji, więc polski widz, żeby wiedzieć o co chodziło musiał ten film zajebać z netu (film z resztą kiepski, ale o niebo lepszy od kontynuacji). No, ale jest masa słabych filmów pozbawionych scenariusza. Ten je bije na głowę. Jest debilny, masa durnych scen (oddział wyszkolonych typów, którzy po 5 minutach wpadają w panikę, gość łamiący sobie rękę, żeby zyskać dodatkowy staw, lol), nielogiczności, naciągnięcia (wszechmocny, niepokonany killer w końcówce traci siły i daje się pokonać jak mała dziewczynka), patetycznych kadrów na których publika parskała śmiechem, no i bezpłciowy killer pozbawiony motywacji. Do tego w 3D, ale ja byłem na seansie pozbawionym jego walorów, choć patrząc na tego koszmarka to widziałem tylko jedną scenę, gdzie to 3D dało się wpakować.

Jeden z najgorszych (o ile nie najgorszy) horror jaki emitowały polskie kina. Ten film jest z gatunku tak złych, że nikt normalny, albo nie będący pazerną, chciwą dziwką nie emitowałby go w kinach, a od razu rzucił na DVD do kosza z tanimi badziewiami w Kerrfurze.

Zobacz również