Puchatek: krew i miód tworzy Poohniverse

Puchatek: krew i miód tworzy Poohniverse

19 marca 2024 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Twórcy horroru Puchatek: Krew i Miód idą w ślady wielkich studio filmowych i właśnie ogłosili powstanie nowego uniwersum nazwane „Twisted Childhood Universe”.

W ramach tego uniwersum otrzymamy zapowiedziane już horrory “Bambi: The Reckoning”, “Peter Pan’s Neverland Nightmare” i “Pinokio Unstrung”. W planach są jeszcze filmy ze Śpiąca Królewną, Szalonym Kapelusznikiem i Królikiem z Puchatka: Krew i miód.

Wszystkie te postacie spotkają się w jednym filmie w stylu “Svengers” o tytule “Poohniverse: Monsters Assemble” w 2025 roku, kiedy potwory połączą siły, aby zniszczyć świat.

Producent i reżyser Puchatek: krew i miód Rhys Frake-Waterfield powiedział: „To będzie kompletna rzeź. Jesteśmy pod silnym wpływem gilmu “Freddy kontra Jasona” i “Avengersów”. Chcielibyśmy zobaczyć horror, w którym złoczyńcy łączą siły i ścigają ocalałych. Mamy w głowie kilka niesamowitych scenerii i sekwencji, które moim zdaniem naprawdę zszokują ludzi. Wszystkie filmy, nad którymi obecnie pracujemy samodzielnie, zmierzają w stronę Poohniverse: Monsters Assemble”.

Scott Chambers, producent Jagged Edge Production, dodaje: „Podobnie jak w przypadku Avengers, będziemy śledzić Puchatka, Tygrysa, Królika, Sowę, Prosiaczka, Pinokia, Śpiącą Królewnę, Bambi, Szalonego Kapelusznika, Piotrusia Pana i Dzwoneczka łączących siły, by siać spustoszenie. Pracujemy nad tym budżetem na większą skalę i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość. Kiedy obejrzysz samodzielne filmy, zobaczysz easter eggi wskazujące na crossover. Niektórzy złoczyńcy również nie będą w stanie dojść do porozumienia, co doprowadzi do rzezi w grupie w epickiej sekwencji pojedynków potworów z potworami.

Opublikowano: 19 marca 2024

Zobacz również