Premiera horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt” przesunięta przez koronawirusa

Premiera horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt” przesunięta przez koronawirusa

10 marca 2020 Wyłącz przez Skaras

Jak poinformował dystrybutor filmu Next Film premiera “W lesie dziś nie zaśnie nikt” została przesunięta. Film miał mieć premierę 13go marca 2020.

Oto komunikat wystosowany przez dystrybutora:

Szanowni Państwo,

z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu “W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje.

Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Zwiastun filmu:

Opublikowano: 10 marca 2020

Zobacz również