Powstaje horror o Jezusie

Powstaje horror o Jezusie

9 maja 2024 Wyłącz przez Skaras

Nicolas Cage zagra Józefa, a FKA twigs Maryję Dziewicę w nadchodzącym horrorze “The Carpenter’s Son”. Za reżyserie filmu odpowiada angielski reżyser egipskiego pochodzenia Lotfy Nathan znany z dramatu “Harka”.

Punkt wyjścia dla fabuły stanowi apokryf z II wieku naszej ery “Ewangelia Dzieciństwa Tomasza”, który opisywał dzieciństwo Jezusa w Egipcie.

O ile Nicolasa Cage’a nikomu nie trzeba przedstawiać o tyle FKA twigs to brytyjska wokalistka, którą wkrótce będziemy mogli obejrzeć na duzym ekranie jako dziewczynę Erica Dravena w nadchodzącym remaku “Kruka”.

Jezusa ma zagrać Noah Jupe znany z dwóch pierwszych części horroru “Ciche miejsce”.

“The Carpenter’s Son” to mroczna historia rodziny ukrywającej się w rzymskim Egipcie. Syn, znany jedynie jako Chłopiec, pod wpływem tajemniczego dziecka zaczyna odczuwać wątpliwości i buntuje się przeciwko swojemu opiekunowi, Cieśli. Bunt ten ujawnia jego wrodzone moce oraz przeznaczenie, którego nie pojmuje. Kiedy zaczyna eksperymentować ze swoimi mocami, Chłopiec i jego rodzina stają się celem ataków koszmarów zarówno tych naturalnych, jak i nadprzyrodzonych…

źródło: deadline.com

Opublikowano: 9 maja 2024

Zobacz również