Patronat: Umarli nie wracają (Bartłomiej Fitas)

Patronat: Umarli nie wracają (Bartłomiej Fitas)

6 marca 2021 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Horrorshow.pl objęło patronatem medialnym kolejną powieść z gatunku grozy pt. “Umarli nie wracają” Bartłomieja Fitasa wydaną przez wydawnictwo Dom Horroru.

Mała miejscowość na Pomorzu. Sławek, wraz z żoną Darią, przeprowadza się w swoje rodzinne strony. Małżeństwo jest w żałobie po śmierci jedynego syna. Krótko po wprowadzeniu się do starego domu odziedziczonego po rodzicach Sławka, przychodzi do nich nieoczekiwany gość – staruszka, która proponuje im przywrócenie ich syna do życia. Rodzice, wbrew wszelkim prawom zdrowego rozsądku, przystają na jej propozycję, kobieta zaś wkrótce znika bez śladu. W miasteczku zaczyna dochodzić do przerażających morderstw. Policja jest bezradna, a brak zainteresowania z zewnątrz sprawia, że mieszkańcy czują się zaszczuci. Coś ciągle poluje na młodych ludzi i nikt nie jest w stanie tego zatrzymać. Kim jest tajemnicza kobieta, która sprowadziła na miasteczko nieszczęście? Jak powstrzymać krwawy terror?

Książkę można zamówić na stronie wydawnictwa: https://domhorroru.pl/pl/glowna/79-bartlomiej-fitas-umarli-nie-wracaja.html

Opublikowano: 6 marca 2021

Zobacz również