Nadciąga nowozelandzki horror psychologiczny Loop Track

Nadciąga nowozelandzki horror psychologiczny Loop Track

10 listopada 2023 Wyłącz przez Skaras

Jeśli mowa o horrorze, w lesie zawsze czai się coś niebezpiecznego. W sieci pojawił się zupełnie nowy zwiastun nowozelandzkiego thrillera psychologicznego “Loop Track”, który zdradza, że zagrożeniem może być niespokojny mężczyzna na skraju załamania nerwowego lub coś znacznie bardziej potwornego.

Dark Sky Films wypuści “Loop Track” na VOD i cyfrowo 1 grudnia 2023 roku.

W Loop Track: “Ian, mężczyzna na skraju załamania nerwowego, ucieka od świata i wyrusza na wędrówkę po dziczy Nowej Zelandii. Jego wysiłki, by unikać innych wędrowców, są daremne. Gdy zostaje wciągnięty w ich światy,  nie może pozbyć się wrażenia, że są prześladowani przez kogoś lub coś złowrogiego. W miarę jak paranoja Iana narasta, pozostali wędrowcy zaczynają się go bać. Nieufnie podchodzi do swojej przeszłości, nigdy nie śpi, a niepokój prowadzi go do wysuwania niepokojących twierdzeń. Z dala od społeczeństwa Ian zaczyna wątpić w swój zdrowy rozsądek, zanim rzuca się w krwawą walkę o przetrwanie”.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej, aby poczuć mroczną atmosferę i rzucić okiem na gadziego drapieżnika, który może być w to zamieszany.

Nowozelandzki horror został napisany i wyreżyserowany przez Thomasa Sainsbury’ego. Sainsbury występuje także u boku Haydena J. Weala i Tawandy Manyimo.

Producentami byli Gabriel Lunte, Jonathan Potton i Milon Tesiram.

źródło: bloody-disgusting.com

Opublikowano: 10 listopada 2023

Zobacz również