Nadciąga horror w epoce kamienia łupanego

Nadciąga horror w epoce kamienia łupanego

26 września 2023 Wyłącz przez Skaras

Nadciąga horror rozgrywający się w okresie paleolitu (45 000 lat temu) w Ameryce Północnej: “The Origin”.

Ma być to: “pełen napięcia, emocjonalny i niesamowicie skonstruowany film; tyle kreatywności włożono w stworzenie paleolitycznego świata – łącznie z całym językiem używanym w filmie, który został stworzony specjalnie w tym celu przez językoznawcę i archeologa”.

W sieci pojawiło się kilka zdjęć z “The Origin”, które możecie obejrzeć poniżej:

W “The Origin” mała łódka dociera do brzegów surowego i opuszczonego krajobrazu. Grupa sześciu osób przedostała się przez morze w poszukiwaniu nowego domu. Są głodni, zdesperowani i żyją 45 000 lat temu. Najpierw muszą znaleźć schronienie i wyruszają przez pustkowia tundry w kierunku odległych gór, które obiecują liczne jaskinie potrzebne do przetrwania. Ale kiedy zapada noc, oczekiwanie zamienia się w strach i wątpliwości, gdy zdają sobie sprawę, że nie są sami.

W filmie wystąpili Safia Oakley-Green („Sherwood”), Chuku Modu („Kapitan Marvel”), Kit Young („Shadow and Bone”), Iola Evans („Choose or Die”), Luna Mwezi („Needle Park Baby”), a w rolach głównych zobaczymy Arno Luening („Divine Comedy”), Rosebud Melarkey i Tyrell Mhlanga.

Andrew Cumming wyreżyserował “The Origin” dla Sony Pictures Stage 6. Ruth Greenberg (“Run”) napisała scenariusz, a Oliver Kassman (“Saint Maud”) wyprodukował horror.

źródło: https://bloody-disgusting.com/exclusives/3780473/the-origin-exclusive-first-look-at-stone-age-horror-movie-set-during-the-palaeolithic-period-images/

Opublikowano: 26 września 2023

Zobacz również