Nadciąga demoniczny horror The Demon Disorder

Nadciąga demoniczny horror The Demon Disorder

13 maja 2024 Wyłącz przez Skaras

Mistrz efektów specjalnych Steven Boyle, którego prace mogliśmy podziwiać w takich filmach jak “King Kong” z 2005 roku, “Co robimy w ukryciu”, “Miłość i potwory”, czy trylogii “Matrix” teraz otrzyma reżyserski debiut w horrorze “The Demon Disorder” produkowany dla Shudder.

“The Demon Disorder” koncentruje się na Grahamie, mężczyźnie prześladowanym przez przeszłość po śmierci ojca i separacji od dwóch braci. Jake, środkowy brat, kontaktuje się z Grahamem, twierdząc, że dzieje się coś bardzo złego: ich najmłodszy brat, Phillip, jest opętany przez zmarłego ojca. Graham niechętnie zgadza się zobaczyć to na własne oczy. Gdy trzej bracia znów są razem, szybko zdają sobie sprawę, że nie byli przygotowani na siły, które stają przeciwko nim, a grzechy ich przeszłości wychodzą na jaw. Jak pokonać obecność, która zna cię na wylot? Gniew tak potężny, że nie chce pozostać martwy?

W obsadzie zobaczymy Johna Noble (“The Conjuring: The Devil Made Me Do It”, trylogia “The Lord of the Rings”), Charlesa Cottier, Christiana Willisa, Dirka Huntera i Amy Ingram.

Premiera jesienią 2024 roku.

Zwiastun The Demon Disorder zobaczycie poniżej:

Opublikowano: 13 maja 2024

Zobacz również