Mroczny sekret rodzinny w horrorze Amelia’s Children

Mroczny sekret rodzinny w horrorze Amelia’s Children

1 lutego 2024 Wyłącz przez Łukasz Karaś

W sieci ukazał się zwiastun nowego horroru “Amelia’s Children” o zjawiskach nadprzyrodzonych, którego twórcą jest scenarzysta, reżyser i producent Gabriel Abrantes.

Fabuła “Amelia’s Children” prezentuje się następująco: Edward poszukując swojej biologicznej rodziny, trafia wraz ze swoją dziewczyną Ryley do wielkiej willi wysoko w górach północnej Portugalii. Edward jest podekscytowany spotkaniem ze swoją dawno zaginioną matką i bratem bliźniakiem. Wreszcie odkryje kim jest i skąd pochodzi. Nic jednak nie jest takie, jakim się wydaje, a Edward wkrótce dowie się, że łączy go z rodziną potworna tajemnica.

Zwiastun zobaczycie poniżej:

W filmie występują Brigette Lundy-Paine, Alba Baptista i Carloto Cotta.

Wszyscy trzej aktorzy mają doświadczenie w horrorach, a Brigette Lundy-Paine wystąpiła niedawno w nadchodzącym horrorze studia A24 “I Saw the TV Glow”. Alba Baptista grała główną rolę w niedawno wskrzeszonego serialu “Warrior Nun”. Carloto Cotta wystąpił ostatnio w ludowym horrorze o czarownicach “You won’t be Alone”, a także w filmie Abrantesa “Diamontino”, który wyreżyserował wspólnie z Danielem Schmidtem.

Premiera filmu 1 marca 2024 roku.

źródło: bloody-disgusting.com

Opublikowano: 1 lutego 2024

Zobacz również