Legendy horroru w Scared to Death

Legendy horroru w Scared to Death

3 czerwca 2024 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Legendy horroru Bill Moseley znany z “Bękartów Diabła”, czy “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną 2” i Lin Shaye znana z serii “Naznaczony” przewodzą obsadzie nadchodzącego filmu Scared to Death, który może pochwalić się kreaturami stworzonymi przez Legacy FX, mistrzów efektów specjalnych najbardziej znanych z “Godzilli x Kong”, “Avatara”, “Kształtu wody” i nadchodzącego “Obcego: Romulusa”.

Fabuła filmu opowiada o Jasperze, młodym oportunistycznym filmowcu, który pragnie wspiąć się po drabinie Hollywood. Pracując jako skromny asystent produkcji, wykorzystuje szansę na bycie „prawdziwym” reżyserem, sugerując swojemu kłótliwemu szefowi, aby ekipa i aktorzy z ich nadchodzącego horroru wzięli udział w prawdziwym seansie spirytystycznym w starym nawiedzonym domu w celu przeprowadzenia badań.

Miejsce, które wybierają, to opuszczone schronisko dla dzieci, które jest zamknięte od 70 lat, od czasów tajemniczego morderstwa pięciorga dzieci w 1942 roku – sieroty znaleziono wystraszone na śmierć. Po rozpoczęciu seansu barwna ekipa filmowa zostaje uwięziona w starym domu i nawiedzana przez dzieci… i coś prawdopodobnie znacznie gorszego.

Napisany i wyreżyserowany przez weterana teledysków Paula Boyda komediohorror “Scared to Death” wkrótce trafi na festiwale filmów gatunkowych.

Zwiastun filmu obejrzycie poniżej:

źródło: bloody-disgusting.com

Opublikowano: 3 czerwca 2024

Zobacz również