Horrorowe newsy #9

Horrorowe newsy #9

30 czerwca 2021 Wyłącz przez Skaras

Newsy obejrzycie także na Youtube

Nowy Pinhead kobietą

Wytwórnia Spyglass Media przygotowuje reboot horroru Hellraiser: Wysłannik piekieł. Portal “Illuminated” donosi, że w filmie pojawi się kobiecy odpowiednik “Pinheada” – przywódcy Cenobitów.

Reżyserem filmu został David Bruckner, reżyser “Rytuału”, “V/H/S” i Southbound.

Główną rolę otrzymała aktorka Odessa A’Zion, ale jeszcze nie wiadomo kim ma być odgrywana przez nią postać.

Demonic – horror od Neila Blompkampa

Neil Blompkamp, reżyser znany z filmów “District 9”, “Chappie” i “Elysium” kręci nowy film o tytule “Demonic”, który ma być horrorem.

Film ma opowiadać o młodej dziewczynie w konflikcie ze swoją matką. Bohaterka ma moc przywoływania demonów i innych nadprzyrodzonych sił, powiązanych właśnie z rzeczonym konfliktem

Zwiastun filmu:

Zwiastun Escape Room 2

“Escape Room 2”, czyli sequel horroru z 2019 roku doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna.

Pierwsza część opowiadała o grupie przyjaciół, która trafia do tytułowego pokoju zagadek. Prosta rozrywka szybko przemienia się w śmiertelną grę o przetrwanie.

Póki co nie znamy szczegółów fabularnych dwójki. Jej premierę wyznaczono jednak na 16go lipca 2021. Czy premiera jednak odbędzie się wtedy nie wiadomo. Datę tą już przekładano.

Zwiastun filmu:

Zmarł Ned Beatty

Nie żyje aktor Ted Beatty, który fanom kina eksploatacji najbardziej kojarzy się z roli Bobby’ego w kultowym dramacie przetrwania “Deliverence”, w którym wystąpił u boku Jona Voighta oraz Burta Reynoldsa.

Ted miał po za tym ponad 160 ról na koncie, m.in. w takich filmach jak “Nashville”, “Wszyscy ludzie prezydenta”, czy “Sieci” za którą otrzymał Oskara.

Nicolas Cage i jego świnka

Studio NEON wypuści nowy thriller zemsty “Pig” w reżyserii Michaela Sarnoskiego z Nicolasem Cagem w roli głównej.

Fabuła prezentuje się następująco: poszukiwacz trufli, który mieszka samotnie na pustkowiach Oregonu, musi wrócić do swojej przeszłości w Portland w poszukiwaniu ukochanej świni, którą ktoś porwał.

Szykuje się kolejne szalone, bezkompromisowe kino z Mikołajek takim jakim go najbardziej lubimy.

Zwiastun filmu:

Powstaje serbski horror o wampirach

Branko Tomovic, serbki reżyser kręci nowy horror inspirowany prawdziwymi doniesieniami o wampirach z terenów Serbii o tytule “Vampir”.

Fabuła prezentuje się następująco: Arnaut otrzymuje propozycję pracy od uroczej, ale bezwzględnej Vesny, by opiekował się cmentarzem w małej, odległej wiosce w Serbii. Wkrótce zaczyna mieć koszmarne wizje i zaczyna odwiedzać go tajemnicza starsza kobieta, która prowadzi go w ciemność. Wydaje się, że tylko wiejski ksiądz może ochronić go przed złowrogimi intencjami mieszkańców wioski.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zwiastun filmu:

 

Opublikowano: 30 czerwca 2021

Zobacz również