Horrorowe newsy #8

Horrorowe newsy #8

28 maja 2021 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Newsy obejrzycie także na Youtube:

Zwiastun nowej “Nocy Oczyszczenia”

Zbliża się koniec serii “Nocy Oczyszczenia” (przynajmniej na razie) przy piątej odsłonie serii w reżyserii Everardo Gouta, która premierę będzie miała 2go lipca 2021 roku.

W sieci pojawił się właśnie zwiastun tej odsłony mający tytuł “The Forever Purge”.

“The Forever Purge” ma stanowić bezpośrednią kontynuację “Nocy oczyszczenia: Czasu wyboru”. Jego fabuła opowiada sequela o małżonkach Adeli i Juannie. Meksykańska para ucieka przed kartelem narkotykowym. Nieszczęśnicy trafiają na teksańskie ranczo, gdzie rządy terroru sprawują obłąkani fani Czystki.

Link do zwiastuna:

 

Powstaje “Martwe zło 4”

“Evil Dead Rise”, czwarta odsłona serii “Martwego Zła” zostanie wypuszczona wprost na platformę HBO Max.

Film zostanie przygotowany przez wytwórnie WarnerMedia, a Bruce Campbell odtwórca roli Asha tym razem zasiądzie na stołku producenta.

Film będzie kontynuował oryginalną trylogię “Martwego Zła”, a z remakiem Fede Álvareza z 2013 roku nie będzie miał nic wspólnego. Na stanowisko reżysera i scenarzysty został wybrany Irlandczyk Lee Cronin znany z horroru “Impostor“.

“Martwe Zło 4” ma przenieść fabułę z lasów do dużego miasta. Fabuła ma skupiać się na losach dwóch skłóconych sióstr, które postanawiają się pogodzić. Akurat w tym momencie po ulicach zaczynają grasować hordy spragnionych krwi demonów.

W siostry wcielą się Alyssa Sutherland znana z roli księżniczki Aslaug w serialu “Wikingowie”, oraz Lily Sullivan znana z serialowej adaptacji “Pikniku pod wiszącą skałą”.

Data premiery “Martwego Zła 4” nie jest jeszcze znana.

 

Powstaje nowy horror M. Night Shyamalana

M. Night Shyamalan przygotowuje dwa nowe filmy dla wytwórni Universal. Pierwszy z nich ma być horrorem zatytułowanym “Old”, który premierę ma mieć 23go lipca 2021 roku.

Fabuła filmu ma opowiadać o rodzinie wybierającej się na plażę, która nie jest tak relaksująca jakby się wydawało. Każdy kto na nią wejdzie starzeje się w zatrważającym tempie.

Zwiastun filmu:

 

Zmarł Robert Hall

W wieku 48 lat zmarł Robert Hall, reżyser i twórca efektów specjalnych.

Robert jest znany jako reżyser do dwóch części ultrakrwawego slashera “Laid to Rest“, a także horroru “Fear Clinic”, oraz serialu “Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” produkowanego dla MTV.

Robert Hall to jednak przede wszystkim twórca efektów specjalnych i założyciel studia PostHuman FX, który pracował przy takich filmach jak “Wyspa Dr. Moreau”, “X-Files”, “Wishmaster”, “Buffy the Vampire Slayer”, “Dead Birds”, “Pineapple Express” i dziesiątkach innych.

Udostępniono 4 klipy z “The Conjuring 3”

W serwisie Youtube umieszczono cztery klipy promujące trzecią część serii “The Conjuring” o podtytule “The Devil Made Me Do It”.

Film przedstawia mrożącą krew w żyłach historię morderstwa i nieznanego zła, które przeraziło nawet paranormalnych badaczy Eda i Lorraine Warrenów.

Klipy obejrzycie poniżej:

 

Opublikowano: 28 maja 2021

Zobacz również