Horrorowe newsy #3

Horrorowe newsy #3

18 marca 2021 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Newsy obejrzysz także na Youtube

 

Nowy horror gotycki z Christianem Balem

Netfllix zainwestował 55 milionów dolarów w nowy gotycki horror w reżyserii Scotta Coopera “The Pale Blue Eye” z Christanem Balem w roli głównej.

Bale ma zagrać starego detektywa prowadzącego śledztwo na temat serii morderstw, które zostały popełnione w Amerykańskiej Szkole Wojskowej w West Point w 1830 roku. Pomaga mu w tym bystry uczeń, który w przyszłości stanie się znanym pisarzem, Edgar Allanem Poe.

Rob Zombie kręci The Munsters

Studio Universal Pictures zatrudniło Roba Zombiego do reżyserii nowego filmu “The Munsters”, którego Zombie jest wielkim fanem.

Produkcja ma ruszyć w maju 2021 roku w Budapeszcie.

W filmie wystąpić mają Sheri Moon Zombie i Jeff Daniel Phillips jako Lily i Herman Munster. W obsadzie znaleźli się także Richard Brake, Dan Roebuck, Jorge Garcia i Cassandra Peterson, czyli Elvira.

Przypomnijmy, że “The Munsters” to amerykański sitcom emitowany w latach 1964-1966 opowiadający o rodzinie sympatycznych i przyjaźnie nastawionych do otoczenia potworów.

Yaphet Kotto zmarł w wieku 81 lat

Yaphet Kotto aktor fanom horroru najbardziej znany z roli Parkera w “Obcym” zmarł w wieku 81 lat. O śmierci poinformowała jego żona Tessie, pisząc na Facebooku, że choć Kotto grywał w filmach postaci złoczyńców, w życiu był prawdziwym bohaterem.

Yapheta mogliśmy zobaczyć także w takich produkcjach, jak “Żyj i pozwól umrzeć”, gdzie grał antagonistę Jamesa Bonda, “Uciekinierze”, “Freddy nie żyje: Koniec koszmaru”, “Drużyna A” oraz “Prawo i porządek”, gdzie zagrał swoją ostatnią rolę.

Powstanie Evil Dead 4!

Bruce Campbell, aktor znany z roli Asha w serii i serialu z uniwersum “Martwego Zła” poinformował, że ruszają prace nad czwartą częścią o tytule “Evil Dead Rise”.

Informacje o kręceniu tego filmu pojawiały się już w zeszłym roku, ale dopiero teraz zostały oficjalnie potwierdzone. Bruce Campbell nie pojawi się w filmie, ale jest jego producentem. Nowym protagonistą ma być kobieta, która chroni swoją rodzinę przed złem.

Campbell ujawnił równie że, że walka z deadite’ami będzie toczyła się w bardziej nowoczesnej, miejskiej scenerii.

Za scenariusz i reżyserię ma odpowiadać Lee Cronin znany z reżyserii “The Hole in the Ground”.

Zmarł morderca z The Amityville Horror

W wieku 69 lat zmarł Ronald DeFeo Jr. morderca, który był inspiracją do filmu “Amityville Horror“. Ronald został skazany za zabicie swojego ojca, matki, dwóch braci i dwóch sióstr w swym domu w Amityville w 1974 roku. Odsiadywał wyrok 25 lat pozbawienia wolności.

Powstanie nowa Teksańska Masakra ze starym Leatherfacem

Fede Alvarez znany z takich filmów jak “Don’t Breath” i remake ”

” wyprodukuje nową część “Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną”. Za reżyserię ma odpowiadać David Blue Garcia.

Film ma być bezpośrednim sequelem oryginalnej “Teksańskiej Masakry” Tobe’a Hoopera z 1974 roku. Wydarzenia w nim przedstawione mają mieć miejsce w wiele lat po części pierwszej, więc Leatherface będzie już starym człowiekiem, ale ma to być ta sama postać.

Opublikowano: 18 marca 2021

Zobacz również