Horrorowe newsy #2

Horrorowe newsy #2

2 marca 2021 Wyłącz przez Skaras

Horror newsy obejrzysz także na Youtube

Będzie czwarta część Jeepers Creepers

Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy czwarta część serii “Jeepers Creepers” z podtytułem “Reborn”. Prawa do dystrybucji nabył dystrybutor Screen Media, który planuje premierę jesienią 2021 roku.

Za reżyserię ma się zabrać Timo Vuorensola odpowiedzialny za dwie części “Irok Sky”. Ma to być pierwsza część nowej trylogii.

Za scenariusz ma odpowiadać Sean Michael Argo, scenarzysta m.in. “Iconoclast” z 2012 roku, który na portalu imdb ma oszałamiającą oceną 1,5.

Film ma się rozgrywać w Luizjanie na festiwalu horrorowym, gdzie trafiają Chase i jego dziewczyna Laine, która zaczyna doświadczać przerażających wizji z przeszłości miasteczka, oraz jego miejskiej legendy: Creepera.

Neil Blomkapm potwierdza powstanie “Dystryktu 10”

Jeden z najpopularniejszych filmów science fiction XXI wieku “Dysktrykt 9” doczeka się sequela.

na swoim oficjalnym koncie Twitter, reżyser pierwszej części Neil Blomkamp napisał, że scenarzysta “jedynki” Terri Tatchell pracuje nad scenariuszem do sequela pod tytułem “Dysktrykt 10”. W filmie ma ponownie wystąpić Sharlto Copley.

“Dystrykt 9” debiutował w kinach w 2009 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno przez krytyków, jak i widzów. Przy budżecie na poziomie 30 mln dolarów film zebrał z kas kin ponad 210 mln dolarów. Produkcja zdobyła także cztery nominacje do Oscarów, w tym dla Najlepszego filmu.

Przypomnijmy, że fabuła “Dystryktu 9” opowiada o obcej cywilizacji, która przybyła na Ziemię, gdzie zostały założone obozy-slumsy dla obcych.

“Army of the Dead” Zacka Snydera doczekał się teasera

Ledwie kilka dni temu wspominałem w newsach, że powstaje nowy zombie movie w reżyserii Zacka Snydera, a dziś prezentuję teaser trailer do niego.

Przypomnijmy, że mowa o “Army of the Dead” opowiadającym o wybuchy pandemii zombie w Las Vegas, gdzie grupa najemników wyrusza do strefy kwarantanny, aby dokonać napadu.

Jednominutowy teaser pokazuje Las Vegas otoczone tysiącami żywych trupów.

Teaser możecie zobaczyć tu:

Powstanie nowy “Smentarz dla zwierzaków”

Platforma streamingowa Paramount+ otrzyma spory napływ ekskluzywnych tytułów, m.in. nowe “Paranormal Activity”, czy prequel “Cmentarza dla Zwierzaków”.

Scenarzysta adaptacji z 2019 roku również napisze scenariusz do prequela.

Póki co nic nie wiadomo o jego fabule.

Spike Lee i Netflix wyprodukują nowy horror o Cthulhu

Będzie się nazywał “Gordon Hemingway & The Realm of Cthulhu”, a wyreżyseruje go Stefon Bristol znany z filmu “Do zobaczenia wczoraj”.

W filmie mamy towarzyszyć Gordonowi Hemingwayowi, czarnoskóremu amerykańskiemu bohaterowi przygodowemu, który łączy siły z nieustraszoną etiopską wojowniczą księżniczką, aby uratować jej władcę przed mistyczną, starożytną złą mocą.

Premiera filmu nie jest jeszcze znana.

Opublikowano: 2 marca 2021

Zobacz również