Horrorowe newsy #14

Horrorowe newsy #14

22 września 2021 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Newsy obejrzycie także na Youtube:

Powstaje nowa część V/H/S

Studio71 przygotowuje nową odsłonę popularnej serii V/H/S o podtytule 94. Na każdą część wspomnianej serii składa się kilka krótkich, niepołączonych ze sobą historii przedstawionych w formie paradokumentu.

Historie najnowszej części osadzone są w 1994 roku. W V/H/S 94 brutalna policyjna ekipa po odkryciu tajemniczej taśmy VHS przeprowadza nalot na odległy magazyn, by odkryć złowrogi kult.

Za każdy z segmentów odpowiedzialny jest inny twórca znanych horrorów, m.in. “Ready or Not”, “The Night House“, “You’re Next“, “The Night Comes for Us”, i “Knives and Skin”.

Premiera filmu zaplanowana jest na 6go października 2021 roku.

Gwiazdy w trailerze “Nightmare Alley”

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego horroru od twórcy Guillermo del Toro “Nightmare Alley”.

W trailerze możemy dostrzec istną plejadę gwiazd, m.in. Bradleya Coopera, Cate Blanchett, Toni Collette, Willem Dafoe, Richard Jenkins, Rooneya Mara, Rona Perlmana, Mary Steenburgen i David Strathairna.

Fabuła filmu opowiada o ambitnym młody chłopaku z talentem do manipulowania ludźmi, spotykającego się z psychiatrą, która jest jeszcze bardziej niebezpieczna niż on.

Premiera filmu 16go grudnia 2021 roku.

Zwiastun najnowszego Paranormal Activity

W sieci pojawił się także zwiastun nowej odsłony popularnej serii horroru “Paranormal Activity” o podtytule “Next of Kin”.

Ze zwiastuna można wysnuć, że nowa część będzie opowiadała o jakimś kulcie. Trailer dużo nie zdradza, ale można przypuszczać, że tym razem opuścimy terytoria nawiedzonych domostw.

Za scenariusz “Paranormal Activity: Next of Kin” odpowiada Christopher Landon znany z “Happy Death Day”, a film wyreżyseruje go William Eubank twórca z “Underwater“.

Premiera filmu w okolicach halloween 2021 roku.

Nadchodzą zabójcze grzyby

Nowy horror od Lionsgate “The Spore” przypominający “Cabin Feaver” Eliego Rotha opowiadać ma o tajemniczej infekcji.

Film trafi od razu na rynek DVD i platformy streamingowe 9go listopada 2021 roku.

Fabuła filmu prezentuje się następująco: Meadow uciekając przed cywilizacją, podczas straszliwej plagi pustoszącej ludzkość zostaje podwieziona przez nieznajomego. Kiedy zauważa, że kierowca jest makabrycznie zainfekowany, Meadow ucieka i chroni się w opuszczonej chacie. Apokalipsa rozpoczęła się kilka dni wcześniej, gdy długo uśpiony pod pradawnym lodowcem złowrogi zarodnik, został przebudzony przez globalne ocieplenie. Gdy dziesięciu nieznajomych próbuje uniknąć szaleństwa, niektórzy poddadzą się okropnie mutującemu grzybowi i uznają ocalałych za swoją ofiarę.

Finalny zwiastun nowego Halloween

W sieci pojawił się finalny trailer nadchodzącego sequela “Halloween” o tytule “Halloween Kills” w reżyserii Davida Gordona Greena.

Fabuła filmu ma rozgrywać się kilka minut po tym, jak Laurie Strode, jej córka Karen i wnuczka Allyson zostawiły zamaskowanego potwora Michaela Myersa uwięzionego w płonącej piwnicy, Laurie zostaje przewieziona do szpitala z zagrażającymi życiu obrażeniami, wierząc, że w końcu zabiła swojego dręczyciela. Ale kiedy Michaelowi udaje się uwolnić z pułapki, jego rytualna krwawa łaźnia zostaje wznowiona. Gdy Laurie walcząc z bólem przygotowuje się do obrony, inspiruje cały Haddonfield do powstania przeciwko niepowstrzymanemu potworowi. Kobiety dołączają do grupy innych ocalałych z pierwszej rzezi Michaela i postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce, i wyruszyć, by raz na zawsze wytropić Michaela. Zło dzisiaj umrze.

Film trafi do kina 15go października 2021 roku.

Powstaje remake “The Lost Boys”

Studio Warner Bros kręci remake klasycznego horroru o wampirach “Straceni chłopcy”. W głównych rolach zobaczymy Noah Jupe znanego z pierwszej części “Cichego miejsca”, oraz Jaedena Martella znanego z remaku “To”.

Oryginał z 1987 opowiada o dwóch chłopcach, którzy przenoszą się do nowego miasta, by odkryć, że okolica opanowana jest przez wampiry.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Opublikowano: 22 września 2021

Zobacz również