Horrorowe newsy #11

Horrorowe newsy #11

4 sierpnia 2021 Wyłącz przez Skaras

Newsy te obejrzysz także na Youtube

Nowy horror Jamesa Wana

James Wan, reżyser takich hitów jak “Obecność”, “Piła” i “Naznaczony” wraca do horroru z nowym filmem “Wcielenie”, który wygląda jak połączenie slashera ze zjawiskami paranormalnymi.

Historia skupia się na losach Madison, którą męczą wizje brutalnych morderstw. W miarę rozwoju akcji okazuje się, że te sny na jawie wcale nie są snami. Za każdym razem staje się ona świadkiem zabójstw mających miejsce w rzeczywistości.

Premiera filmu zaplanowana jest na 10go września 2021.

Zwiastun filmu:

Zwiastun serialu “Child’s Play”

W sieci pojawił się zwiastun serialu “Laleczka Chucky”, który ma pojawić się na platformie SYFY 12go paźdzernika 2021 roku.

W serialu mają pojawić się znowu Brad Dourif jako Chucky i Jennifer Tilly jako Tiffany, by kontynuować wątki znane z oryginalnych filmów i ich ostatnich sequelów Klątwa i Kult laleczki Chucky.

Fabuła brzmi następująco: Po tym, jak na podmiejskiej wyprzedaży pojawia się zabytkowa lalka Chucky, idylliczne amerykańskie miasteczko pogrąża się w chaosie, gdy seria przerażających morderstw zaczyna ujawniać hipokryzję i tajemnice miasta. Tymczasem przybycie wrogów – i sojuszników – z przeszłości Chucky’ego grozi ujawnieniem prawdy kryjącej się za zabójstwami, a także demonicznym pochodzeniem lalki.

Zwiastun filmu:

 

Nowy serial na podstawie Stephena Kinga

“Chapelwaite” jest horrorem kręconym na podstawie krótkiej powieści Stephena Kinga “Jerusalem’s Lot”.

Fabuła prezentuje się następująco: Lata 50te XIX wieku. Kapitanem Charles Boone (w tej roli Adrien Brody), po śmierci żony przenosi się z trójką dzieci do rodzinnego domu w małym, pozornie sennym miasteczku Preacher’s Corners w stanie Maine. Wkrótce Charles będzie musiał stawić czoła tajemnicom brudnej historii swojej rodziny i zmierzyć się z ciemnością która nękała ją od pokoleń.

Film ma mieć premierę 22go sierpnia 2021 roku.

Zwiastun filmu:

Reboot Predatora niemal skończony

W sieci pojawił się plakat nowego filmu z uniwersum “Predatora” o tytule “Skull”. Film ma opowiadać o pierwszym przybyciu “Predatora” na Ziemię.

Akcja filmu będzie się toczyć przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie z 1987 roku, w którym główną rolę zagrał Arnold Schwarzenegger. Kosmiczni myśliwi będą musieli stawić czoła kobiecie z plemiona Komanczów – twórcy chcą w ten sposób zbudować skojarzenia z Ellen Ripley, bohaterką “Obcego”.

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana

Nowy film Davida Cronenberga

David Cronenberg, reżyser takich filmów jak “Skanners”, “Videodrome”, “Martwa Strefa”, czy “Mucha”) kręci nowy horror science fiction zatytuowany “Crimes of the Future”. Zagrać ma w nim Kristen Stewart i Viggo Mortensen.

To pierwszy oryginalny scenariusz science-fiction autorstwa Cronenberga od czasu “eXistenZ” z 1999 roku. Brzmi równie ambitnie. Film ma zanurzać się w nie tak odległą przyszłość, w której ludzkość uczy się dostosowywać do swojego syntetycznego otoczenia. Ludzie przechodzą ewolucję porzucając dotychczasowy stan i przechodzą metamorfozę, zmieniającą ich biologiczny skład. Podczas gdy niektórzy przyjmują nieograniczony potencjał transhumanizmu, inni próbują go nadzorować. Tak czy inaczej “syndrom przyspieszonej ewolucji” szybko się rozprzestrzenia.

W filmie Saul Tenser jest performerem którego wielbią tłumy. Zaakceptował zespół przyspieszonej ewolucji, hodując w swoim ciele nowe, dziwne narządy. Wraz ze swoim partnerem Caprice, Tenser zmienił usunięcie organów w spektakl, który jego wierni fani mogą podziwiać w czasie rzeczywistym. Ale biorąc pod uwagę zarówno rząd, jak i dziwną subkulturę, Tenser musi zastanowić się, jaki będzie jego najbardziej szokujący występ”.

Premiera filmu nie jest jeszcze znana.

Opublikowano: 4 sierpnia 2021

Zobacz również