Horrorowe newsy #1

Horrorowe newsy #1

23 lutego 2021 Wyłącz przez Skaras

Horror newsy obejrzysz też na Youtube

Trailer Mortal Kombat z kategorią R.

W sieci pojawił się trailer rebootu “Mortal Kombat”, filmu opartego na serii popularnych gier. Zwiastun jest pełen przemocy i scen gore, dlatego otrzymał kategorię wiekową R.

Możemy w nim zobaczyć m.in. Sub Zero, który zamraża, a następnie urywa ręce Jaxa, Kano wyrywającego serce, czy Sub Zero zamrażającego krew Scorpiona tworząc z niej sztylet, którym następnie go dźga.

Producent filmu James Wan, od początku produkcji obiecywał, że w filmie znajdą się Fatalities i że będzie miał kategorię wiekową R, co oznacza, że nie jest przeznaczony dla widzów poniżej 17go roku życia.

“Mortal Kombat” trafi do kina 16go marca 2021 roku.

Będzie reboot “Constantine’a”

J.J. Abrams, reżyser i producent odpowiedzialny m.in. za “W ciemność. Star Trek”, czy “Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” wyprodukuje reboot filmu z Keanu Reevesem na podstawie popularnego komiksu.

Reboot ma być ponoć mroczniejszy niż film z 2005 roku i ma przedstawiać Constantine’a jako młodego londyńczyka. Główną postać ma zagrać czarnoskóry aktor, ale nie ujawniono jeszcze jego nazwiska.

Zack Snyder wraca do zombie

Reżyser Zack Snyder znany z filmu “Justice League”, czy remaku “Dawn of the Dead” powraca do zombie movies w “Army of the Dead”, który premierę ma mieć w maju 2021.

Fabuła prezentuje się następująco: po wybuchy pandemii zombie w Las Vegas grupa najemników wyrusza do strefy kwarantanny, aby dokonać napadu”.

W obsadzie zobaczymy Dave’a Bautiste znanego z roli Draxa w “Guardians of the Galaxy”.

Zombie Express dostaje swój amerykański remake

Timo Tjahjanto reżyser m.in “V/H/S/2”, “Sebelum Iblis Menjemput”, czy “The Night Comes for Us” został wyznaczony do reżyserii remaku południowokoreańskiego zombie movie “Train to Busan“.

Film zostanie nakręcony przez studio Atomic Monster, którego szefem jest James Wan, reżyser m.in. “Piły”, czy “Obecności”.

W oryginalnym “Train to Busan” wirus zombie rozprzestrzenia się po Korei Południowej, a my jesteśmy świadkami wydarzeń, gdy dostaje się do pociągu pędzącego z Seulu do Busan.

Premiera filmu nie jest jeszcze znana.

Joaquin Phoenix wystąpi w nowym filmie Ariego Astera

Ari Aster, reżyser “Hereditary” i “Midsommar” kręci nowy film dla studia A24 odpowiedzialnego m.in. za “Saint Maud”, czy “The Lighthouse”.

Film ma nosić tytuł “Disappointment Blvd.”, a zagra w nim Joaquin Phoenix znany z głównej roli w “Jockerze”.

Fabuła nie jest jeszcze znana, ale film ma ponoć portretować jednego z odnoszących największe sukcesy przedsiębiorców wszechczasów.

Opublikowano: 23 lutego 2021

Zobacz również