Zwiastun “Imaginary” – nadciąga demoniczny pluszak

Zwiastun “Imaginary” – nadciąga demoniczny pluszak

17 listopada 2023 Wyłącz przez Skaras

W sieci pojawił się zwiastun nowego horroru od studia Lionsgate i Blumhouse’s pod tytułem “Imaginary”. Film ośmiela się sięgnąć do koncepcji dziecięcej niewinności i wyimaginowanych przyjaciół: “Czy to naprawdę wytwory dziecięcej wyobraźni, czy też kryje się pod nimi coś bardziej przerażającego?”

Zwiastun Imaginary zobaczycie poniżej:

Przygotuj się na spotkanie z Chaunceyem. On nie jest wyimaginowany… i nie jest też twoim przyjacielem.

Fabuła “Imaginary” prezentuje się następująco: „Jessica przenosi się z rodziną do domu z dzieciństwa. Jej najmłodsza pasierbica Alice niesamowicie przywiązuje się do pluszowego misia o imieniu Chauncey, którego znajduje w piwnicy. Alicja zaczyna grać z Chaunceyem w gry, które stają się coraz bardziej złowrogie. Gdy zachowanie Alice robi się coraz bardziej niepokojące, Jessica interweniuje i zdaje sobie sprawę, że Chauncey to znacznie więcej niż pluszowy miś, za jakiego go uważała.

W filmie zobaczymy DeWanda Wise (“Jurassic World Dominion”), a także Toma Payne, Taegen Burns, Pyper Braun, oraz Veronicę Falcon i Betty Buckley.

Producentem został Jason Blum z Blumhouse, a reżyserem Jeff Wadlow (“Cry Wolf”, “Kick-Ass 2”, “Truth or Dare”, “Fantasy Island”, “The Curse of Bridge Hollow”).

Premiera filmu 8 marca 2024 roku.

Opublikowano: 17 listopada 2023

Zobacz również