Powstaje nowy Predator Badlands

Powstaje nowy Predator Badlands

9 lutego 2024 Wyłącz przez Skaras

Po zeszłorocznym nagrodzonym nagrodą Emmy spinoffie “Prey“, reżyser Dan Trachtenberg ( odpowieedzialny za “10 Cloverfield Lane” i “Prey” właśnie) będzie kontynuował serię Predator kręcąc “Badlands”, kolejnym samodzielnym filmem o Predatorze!

Trachtenberg zarówno napisze scenariusz jak i wyreżyserować “Badlands”.

Jak donosi portal Deadline: „Film ma dla studia wysoki priorytet, a źródła podają, że Trachtenberg i jego kierownictwo już spotykają się z kandydatami do głównej roli”.

W raporcie serwisu czytamy dalej: „Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy, poza tym, że dotyczy to ulubionego przez wszystkich pozaziemskiego łowcy grubego zwierza. Nie wiadomo również o planach wydawniczych, ponieważ ostatni film był transmitowany wyłącznie VOD na Hulu (bijąc liczne rekordy oglądalności platformy), ale biorąc pod uwagę, że 20th Century powróciło do produkcji kinowych dzięki filmom takim jak “Boogeyman” i nadchodzący “Alien: Romulus” premiera kinowa nie jest wykluczona.”

Deadline sugeruje również, że 20th Century Studios dokłada wszelkich starań, aby rozszerzyć uniwersum Predatora o dodatkowe projekty, a obecnie omawiana jest także bezpośrednia kontynuacja Prey.

źródło bloody-dusgusting.com

Opublikowano: 9 lutego 2024

Zobacz również