Out of Darkness, horror w epoce kamienia łupanego

Out of Darkness, horror w epoce kamienia łupanego

14 grudnia 2023 Wyłącz przez Łukasz Karaś

Jakiś czas temu wspominałem, że powstaje horror o tytule “The Origin”, który ma rozgrywać się w epoce kamienia łupanego. Tytuł filmu przemianowano jednak na “Out of Darkness” i dziś otrzymał oficjalny zwiastun:

“Out of Darkness to pełen napięcia, emocjonalny i niesamowicie skonstruowany film; tyle kreatywności włożono w stworzenie paleolitycznego świata – łącznie z całym językiem używanym w filmie, który został stworzony specjalnie w tym celu przez językoznawcę i archeologa.”, możemy przeczytać na łamach portalu bloody-disgusting.com

“W Out of Darkness mała łódka dociera do brzegów surowego i opuszczonego krajobrazu. Grupa sześciu osób przedostała się przez wąskie morze w poszukiwaniu nowego domu. Są głodni, zdesperowani i żyją 45 000 lat temu. Najpierw muszą znaleźć schronienie i wyruszają przez pustkowia tundry w kierunku odległych gór, które obiecują liczne jaskinie potrzebne do przetrwania. Ale kiedy zapada noc, oczekiwanie zamienia się w strach i wątpliwości, gdy zdają sobie sprawę, że nie są sami”.

Premiera filmu 9go lutego 2024 roku.

źródło: bloody-disgusting.com

Opublikowano: 14 grudnia 2023

Zobacz również